1 / 1
SAMSUNG GALAXY A51
160 €
08.05.2022 12:31

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A51

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Zacuvan,kako nov,malce koristen.komplet kutija i polnac.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
075257735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам