1 / 1
Prodavam Elektricna Tabla za stan/kukja
500 МКД
Цената е фиксна
05.11.2022 18:35

Битола / Битола

Prodavam elektricna tabla za vo stan/kukja vo odlicna sostojba (kako nova) so se osuguruvaci i vgradeno zvonce.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Останато

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
075838700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам