1 / 2
225/45-17
30 €
Цената не е фиксна
24.05.2022 13:00

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

45

Дијаметар:

17

Se prodavat gumi 225/45-17 Spector
Gumite se novi ama star datum!
Cenata e za komad!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од: Претпријатие

Auto-Wheels - Tetovo
Tetovo
Потврден огласувач
070450348
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам