1 / 12
Prodavam stan komplet opremen
67.000 €
20.05.2022 18:04

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

73 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kemal Sejfula

Prodavam komplet namesten stan vo naselba Cair na ul.Kemal Sejfula zgradata nad marketot 3 trgovci, go prodavam komplet plakari, kujna komplet, klimi, spalna so plakar i dr. stanot e na odlicna lokacija, cist imoten list, za prevod vednas.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Prodavam odlicen stan Cair, komplet namesten
Kemal Sejfula
Потврден огласувач
072583605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам