1 / 2
Акустични Сунѓери
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 07:03

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат сунѓери акустични,парчиња 5 со различна димензија и помали парчиња спакувани со различни димезиии..
200*100*7 sm - 3 kom..
200*80*7 sm - 1 kom..
100*130*7 - 1 kom ...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078383821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам