1 / 5
НОВ апарат за мерење притисок
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2022 20:42

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов неупотребен, исправен, апатат КОДЕА купен е пвеќе од 3000ден го давам за 2300. На сликите се гледа и оргинална лепенка од увозникот за зегин аптеки. На една од сликите намерно малку е одлепена заштитната фолијат на мониторот за да се види дека ја има и дека е во фабричка состојба.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

tome
Потврден огласувач
071352714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам