1 / 6
Wolkswagen Golf 6, TDI
6.500 €
Цената е фиксна
25.04.2022 18:02

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

101 kw / 137 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Volkswagen Golf 6 TDI, so pominati 260 000km, registriran do mesec Avgust 2022 god, 1600 kubika.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072209078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам