1 / 3
Rent a car Bitola
25 €
31.01.2023 00:22

Битола / Битола

Ла - рент а кар Битола ви нуди изнајмување на возила по најповолни цени во регионот.
Возилата темелно се чистат и се проверува техничката исправност после секое изнајмување.
Доколку сакате позитивно искуство и професионален однос без скриени трошоци, чуствувајте се слободно да не контактирате.

VOZILATA NE SE IZDAVAAT NA DEN-DVA!

La Rent a Car Bitola offers you car rental at the best prices in the region.
The vehicles are thoroughly cleaned and the technical correctness is checked after each rental.
If you want a positive experience and professional relationship without hidden costs, feel free to contact us.

(WhatsApp, Viber, Sms or Call) +38970560439 Aleksandar Lozanovski.

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070560439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам