1 / 8
Samsung Galaxy J3 201
3.000 МКД
Цената е фиксна
19.05.2022 14:12

Кратово

Марка:

Samsung

Модел:

J3 2017

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

📲 Samsung Galaxy J3 2017

▫️ 16GB / 2GB RAM

▪️ Extra Sochuvan, kompletno ispraven

▫️ Raboti na site mrezhi

▪️ Baterija 2400mAh

▫️ Sledi so polnach
, maska i staklena folija! 🔌
💶 Cena: 3000den - Fiksna Bez Zameni

📞 075-571-399 📞

📍 Lokacija: Kratovo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

-
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам