1 / 2
Peleti pravosmukalka za peleti
45 €
Цената е фиксна
25.04.2022 19:55

Скопје

Se prodava pravosmukalka za peleti mnogu malce koristena pod garancija so moknost od 1 kw
070310631
Egeec

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070274724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам