1 / 2
Mehanicka presa
1.050 €
05.08.2022 23:24

Штип / Штип

Se prodava Mehanicka presa za baliranje na sisinja,hartija volna i druga namena
Presata e vo ispravna sosotojba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
070210508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам