1 / 7
Nissan Micra
2.400 €
2.450 €
22.06.2022 22:21

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Nissan

Модел:

Micra

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Nissan micra 1.4 16V
Benzin plin so atest
Klima
4 novi gumi
Reg do 09/2022
Mat plava boja
Mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Sss
Потврден огласувач
077739960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам