1 / 7
audi a6 3.0 quatrro
По Договор
26.07.2022 22:46

Радовиш / Радовиш

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A6 2005 redizajn i uvezeno od CH registrirano do 10.01.2023. Vo odlična sostojba, napraven e mal servis 7000€ ima prostor za dogovor.
Kontakt: 071 - 394 - 033
078 - 409 - 512

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

tasev
Потврден огласувач
078684950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам