1 / 1
BARAM KAROSERIJA (SKOLKA) od Opel Zafira B so MK dokumenti
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.05.2022 13:30

Штип / Штип

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Останато

BARAM KAROSERIJA (SKOLKA) OD OPEL ZAFIRA B SO MK DOKUMENTI

NAPOMENA:
- Vo slucaj da ne sum dostapen na telefon, vo roaming sum, barajte me na VIBER na istiot broj.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070588228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам