1 / 8
Se prodava deloven prostor na atraktivna lokacija
1 €
13.07.2022 18:04

Штип / Штип

Квадратура:

70 m²

Се продава Деловен простор на многу атрактивна локација во стогиот центар на Штип, веднаш до градскиот плоштад “Слобода“ со претходна дејност НОТАР ИСКРА КИРОВСКА, погоден за Нотар, Адвокатска канцеларија, Деловна Канцеларија итн. Деловниот простор има нето корисна внатрешна површина со квадратура од 70 м2 и има 3 (три) простории: Канцелариски простор со 3 (три) канцеларии, кујна и тоалет. Деловниот простор се продава комплетно наместен со канцелариски мебел (бироа, плакари, столови, компјутери, професионални печатари и копири со скенери, полици, фотељи за бироа и друга пропратна опрема и инфраструктура.) Во деловниот простор се монтирани 2 (два) огноотпорни сефа од по 500 кг и 2 (два) метални ормари големи за чување на документација, 1 (еден) еден мал метален ормар, каса и 2 (две) клими. Кујната е комплетно опремена со садопер, 2 (две) работни маси и 2 (два) висечки елементи. Во другиот дел од кујната се сместени металниот ормар, сефот и касата...

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

B.K
Потврден огласувач
070210577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам