1 / 5
PRODAVAM LETNA JAKNA NAUTICA br L
1.200 МКД
21.09.2022 10:43

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Други

Prodavam letna jakna nautica broj L 1200den
Sportska jakna xxl 1200den
Bez zameniiii

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
079202457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам