1 / 10
Skoda Octavia 1.9 TDI
4.500 €
4.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 15:00

Неготино / Неготино

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Skoda Octavia 1.9TDI 105ks kupena od prv gazda. Kolata e redovno servisirana i vo nea nema dinar vlog. Registracija do 04-2023 godina
Info 078-242-976

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078222728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам