1 / 2
Архитектонска табла Штедлер
6.000 МКД
Цената е фиксна
06.09.2022 09:12

Скопје Центар / Скопје

Се продава нова користена 2месеци архитектонска табла Штедлер, од големите, со кутија и соодветен прибор.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Школски прибор / Геометриски прибор

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
38975847921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам