1 / 10
Alfa Romeo GT Q2 1.9 jtd 2009 god.
4.500 €
10.08.2022 19:12

Охрид / Охрид

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

GT

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Alfa Romeo GT Q2 2009 god.
Alfata e vo izvonredna sostojba kako karoseriski , podvozje taka i vnatresno.
Pominato 189 000 km.
Napraven golem servis na 186 500 km , smenet rebrast kais cel set so se vodna pumpa , smeneto ulje filter ,dve novi gumi Tigar i dr.
Registrirana do Juli 2023 god.
Poveke informacii na tel:
076 295 002

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам