1 / 2
TROSED I DVE FOTELJI
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 17:07

Куманово / Куманово

ITNO prodavam trosed i dve fotelji, se ravlacat za spienje, vo mnogu dobra sostojba. EVTINO!!!
Bez zameni!
INFORMACII SAMO NA OVOJ TELEFON
078 278 144
078 278 144
078 278 144

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Simo
Потврден огласувач
078 497 422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам