1 / 12
SEAT ARONA1.6 TDI 95 KS 2018 GOD.
16.500 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 15:47

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Друг модел

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Android Auto-Apple CarPlay-Bluetooth- борд компјутер-покривни шини-Електрични прозорци-Електрични странични ретровизори-Електричен имобилизатор-ESP-ограничувач на брзина-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор-Изофикс-алуминиумски тркала-светлосен сензор-Мултифункционален волан-систем за навигација-DAB радио-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-серво волан-дневни светла-темпомат-тјунер/радио-USB-централна брава и др.
Mob. 070-211-861

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
072317811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам