1 / 9
B TWIN
По Договор
10.11.2022 14:11

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

26 "

For sale.shitet.se prodava..Best bay..B.Twin..Ram M..27.5. Sram X3..price 380eu...tel/070-581-670.🚲🚴‍♀️🚴🚴‍♂️🚵‍♂️👌🔋

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Second Hands
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам