1 / 7
PRODAVAM SEAT CORDOBA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 13:15

Штип / Штип

Марка:

Seat

Модел:

Cordoba

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se Prodava Seat Cordoba Od Prv Sopstvenik, Extra Socuvana, Benzin/Plin
Cena po Dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
071304959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам