1 / 6
Crvena Zastava 30-06
1.000 €
17.11.2022 11:57

Битола / Битола

Puskata Se Prodava Na Lice So Nabavka Dozvola
Crvena Zastava
Cevka Mauzer
Optika Leopold 3×9×40
Dozivotna Garancija Od Amerika
30 Kursumi Ispukan
Puskata e Kako Nova !!!
Kire : 076 406 569

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
078235779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам