Gaming PC Intel i5-6500 + AMD Sapphire R9
450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.07.2022 01:07

Куманово / Куманово

Се продава десктоп компјутер со следната конфигурација:
CPU: Intel Core i5-6500 3.20GHz
MB: Biostar TB250-BTC
RAM: 8GB (2x4GB)
GPU: AMD Radeon Sapphire R9 280 3GB
HDD: 500GB
POWER: CHIEFTEC CTG-650c 650W
CASE: ATX Sharkoon VG5-W Red
Компјутерот е во одлична состојба без никаков проблем, одличен за гејминг, графичката карта е исклучиво користена за гејминг не е користена за копање валути.
Продавам и монитор 21.5" BenQ i 18” Asus.
Можна е замена со понуду на viber.
За повеќе информации контактирајтеме на телефонскиот број.

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава / Можна е замена од:

M
Потврден огласувач
071337815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам