1 / 5
Ispraven Desktop Kompjuter
3.000 МКД
Цената не е фиксна
3.200 МКД
04.07.2022 09:05

Кичево

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodava ispraven desktop kompjuter so slednite specifikacii:

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.80GHz
RAM Memorija: 4GB
Graficka: NVIDIA GeForce GT 240
HDD: 500 GB

Na kompjuterot ima instalirano Windows 7 operativen sistem.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Boge
Потврден огласувач
071378646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам