1 / 12
Konjopoi ( коњопои) bar masi
1 €
26.04.2022 12:48

Кисела Вода / Скопје

Iznajmuvame konjopoi so carsafi i bez carsafi, vo poveke boi...
Raspolagame so golema kolicina.
60sm dijametar
80sm dijametar

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Агенции за организирање свадби

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
078433533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам