1 / 3
Radeon RX 580 8GB
1 МКД
22.000 МКД
21.06.2022 11:14

Карпош / Скопје

AsRock Phantom Gaming Radeon RX 580 8GB OC

Користена за gaming. Совршена состојба.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

I
Потврден огласувач
078298555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам