1 / 12
Bang & Olufsen Beosound 8
9.000 МКД
27.09.2022 10:53

Струмица / Струмица

Zvucno e neverojatno dobro.
Ima aux vlez taka da moze da vrzete sto sakate na nego(pleer,dek,Bluetooth adapter,lap top,kompjuter,tablet…). Ipod dockingot raboti no e skrsen drzacot odpozadi sto e namenet za tableti i pogolemi telefoni,no za standarden ipod nema problem,istiot si stoi kako sto treba. Slikite se od aparatot sto se prodava.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам