1 / 7
Se izdava namesten stan sproti Balkan University Intrnationa
220 €
15.05.2022 01:50

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

56 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul. Nikola Maleshevski 24/2-20

Se izdava stan vo Topansko kompletno namesten so site neopgodni elementi
za podolg vremenski prestoj.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Kosta
Потврден огласувач
070902887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам