1 / 2
Се продава детска комода
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2022 09:47

Струмица / Струмица

Се продава детска комода со тркалца.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Lily
Потврден огласувач
070952294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам