1 / 7
Moskvic 1.6
500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 17:21

Радовиш / Радовиш

Марка:

Други

Година:

1986

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Ponudi na sms ili email,nekoi podatoci ne se tocni bidejki ne gi znam, kolata e na dedoto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
077550029
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам