1 / 12
PANTALONI dolgi i kratki 54,56,58,60 so remen i vrvka dole
900 МКД
23.06.2022 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

56

Боја:

Црна

PANTALONI dolgi i kratki 54,56,58,60 so remen i vrvka dole-nema potreba od kratenje.
imaat gjepovi stranicno.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам