1 / 3
HONDA 125CC 2T
800 €
16.05.2022 20:53

Берово / Берово

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1987

Модел:

Mtx

Motorot e vo odlivna sostojba pali vozi spremen e za sezona ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 078-732-061

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077974233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам