1 / 4
Се продава биро со полици
4.000 МКД
Цената не е фиксна
26.04.2022 16:22

Кисела Вода / Скопје

Се продава биро со полици за на зид со димензии на бирото 60-120-75

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070268544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам