1 / 5
ROAD BIKE ROUBAIX
499 €
01.12.2022 23:34

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

ODLICEN

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
075448485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам