1 / 7
Izdavam kukja vo Mavrovo
1 €
30.09.2022 08:41

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

1

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Kontakt Mia - 075282541
Kontakt Mia - 075282541
Kontakt Mia - 075282541

Se izdava vikendica vo Mavrovo so odlicen pogled, naselba Krstovi 1.
Vikendicata e na glavniot pat, raspolaga so parking prostor i ima odlicen pogled prema ezeroto i ski terenite.
Cenata e po dogovor i zavisi od brojot na nokjevanja.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Ivan
Потврден огласувач
071444071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам