1 / 10
PORSCHE CAYENNE
32.000 €
Денес 00:30

Гостивар / Гостивар

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Porsche cayene
Motor: 3.0 dizel
Perfekten motor menjac karoseria enterier bez nikavka mana
Napraven servis
Novi gumi
Moze zamena za pomala kola
Mob :078 344 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам