1 / 1
Profesionalna Pravosmukalka
23.000 МКД
26.04.2022 18:10

Битола / Битола

Prodazba na prodesionalni pravosmukalki 2400 w 70 l za industriska upotreba pogodna za avto peralni samousluzni i.tn so edna godina garancija na istite

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075970381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам