1 / 7
Fulda Ecocontrol HP
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 15:21

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Продавам доста солидни летни гуми Fulda Eco Control HP штотуку извадени од Голф 7

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070309330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам