1 / 1
Se prodava stan vo Topansko pole
56.000 €
26.04.2022 18:45

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Нема

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Топанско поле

Се продава стан во Топанско поле кај трговскиот 67м2-58м2 стамбена површина,со две спални соби,тераса подрум,станот е комплетно реновиран,останува кујна и две клими.Цена 56000 евра со платена агенциска провизија.Информации на телефон 078-382-592

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Nasiot Nov Dom
Потврден огласувач
078382592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам