1 / 11
Се продавастоматолошки инструменти и стерилизатор
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 18:53

Кавадарци / Кавадарци

Се продаваат стоматолошки инструменти, и рефлектор. За информации јавете се на 071857415 Душанка

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Се продава од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
071433035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам