1 / 3
Luster
500 МКД
18.05.2022 18:28

Битола / Битола

Se prodavaat lusteri kompletno zacuvani bez niedna mana, ne se ni skresheni nikade i se funkcionalni celosno.
Posledniot nema topki

Ekstra cena za dva ili povekje


Luster
Lusteri

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

xx
Потврден огласувач
075342317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам