ПРИРОДЕН ЧАЈ КОЈ ТОПИ КАМЕН ВО БУБРЕГ И ЖОЛЧКА
700 МКД
16.05.2022 15:22

Кочани / Кочани

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

100% природен чај кој ГИ ТОПИ камењата во бубрег и жолчка
Тел. 075 302 200
Праќаме по карго!

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
075302200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам