1 / 4
Se prodava Lada 111 atest plin
600 €
650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 23:08

Демир Хисар

Марка:

Lada

Модел:

111

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava lada 111 atestiran plin ne registrirana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075927100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам