1 / 10
Seat altea xl 1.9
4.700 €
16.05.2022 15:48

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat altea xl
2007 godina
Novi gumi
Nov zamaec
Realni km
Plateno se do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078599222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам