1 / 6
Ml 350 4Matic
22.500 €
27.04.2022 00:44

Дебар / Дебар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 350

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Genc
Потврден огласувач
070888808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам