1 / 9
Shitet vend për ndërtim 722 m2.
1 €
17.11.2022 16:51

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

722 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Shitet vend për ndërtim
722m me dy markica
Lokacioni në hyrje të fshatit Zdujnë / 50m nga rruga kryesore për në Mavrov
Cmimi sipas marveshjes
Info +38978338008

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Xomi
Потврден огласувач
072777739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам