1 / 3
SAMSUNG NOTE 10 KAKO NOV 256GB FULL PAKUVANJE!!
По Договор
13.06.2022 14:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

Samsung

Модел:

note 10

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Samsung Galaxy Note 10 koristen vo perfektna sostojba kako nov,full pakuvanje 256 gb,raboti na site mrezi (neverlock)..najdobra cena za kes!!! Slikite se od telefonot

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Maskot
Потврден огласувач
077655955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам