1 / 8
Se PRODAVA Seat Leon FR
1 МКД
16.05.2022 11:54

Неготино / Неготино

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Seat Leon fr 2.0 170ks

El. Na site 4 prozorci
El. Na retrovizori
Avtomacki svetla
Fabricko tonirani stakla
Alarm
Greaci na predni sedista
Komandi na volan
Fabricko BT+USB
Senzori za pretisok na gumite.
Tempomat.
Klimatronik.
18''alominumski felni so 4 novi gumi M+S
Napraven golem I mal servis.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce Mitrev
Потврден огласувач
075888179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам